čtvrtek 14. dubna 2011

Připravuje se nová OVA

Takže, zas po roce...(dobře, rok to asi nebyl, ale rozhodně dlouho...) sem přidávám nějaký článek. Jak jste si všimli, dost to tady vázne, jenže, není o čem psát a především není čas. Já s Cass se pilně věnujeme psaní naší nové povídky (to, že se jí věnujeme pilně značí i to, že už má kolem 120 stran :D)... No a ejhle! Je o smrtkách a životu u nich... Tedy původně byla... No dobře, možná ještě je, ale s původním námětem to nemá zase tolik věcí společného. Ale k věci. Jen co to píšem, tak se někdo od Kuro rozhodne udělat novou OVA. A o čem? O našich milovaných smrtkách a jejich minulosti! No nepřijde vám to divné? :D Roznesla se zpráva že se tam objeví i Allan s Erickem, ale to se ještě uvidí. Jsem na to moc zvědavá! Pár fotek ZDE.

Žádné komentáře:

Okomentovat