Takže, zas po roce...(dobře, rok to asi nebyl, ale rozhodně dlouho...) sem přidávám nějaký článek. Jak jste si všimli, dost to tady vázne, jenže, není o čem psát a především není čas. Já s Cass se pilně věnujeme psaní naší nové povídky (to, že se jí věnujeme pilně značí i to, že už má kolem 120 stran :D)... No a ejhle! Je o smrtkách a životu u nich... Tedy původně byla... No dobře, možná ještě je, ale s původním námětem to nemá zase tolik věcí společného. Ale k věci. Jen co to píšem, tak se někdo od Kuro rozhodne udělat novou OVA. A o čem? O našich milovaných smrtkách a jejich minulosti! No nepřijde vám to divné? :D Roznesla se zpráva že se tam objeví i Allan s Erickem, ale to se ještě uvidí. Jsem na to moc zvědavá! Pár fotek ZDE.
Žádné komentáře:
Okomentovat