Baví vás kreslit a máte nějaké dílko s Kuroshitsuji tématikou a chcete se o ně podělit? Či jste nadanní spisovatelé a chcete nám otevřít svůj svět? Děláte grafiku s Kuro?
Všechno je vítáno, mile rády přidáme na náš blog Vaši tvorbu, jen stačí napsat!
Podrobnější informace v celém článku :F (toto je oficiální Grellův - jakože můj - smajlík!).
Takže velevážená osobo, jež si kliknula tento článek, oceňuji tvou odvahu číst instrukce od poblázněné smrtky (jedině do tebe Sebby, miluji tě!) s rudým hárem.
Když něco nebude jasné tak neváhejte vašimi ctěnými prstíky naťukat komentář a já vám vše objasním... ale teď už si přestanu hrát na pošahanou smrtku a místo toho se budu věnovat podstatě tohoto článku aneb informovat naše velectěné čtenáře o tom, jak se mají podělit o své výtvory, výplody a díla. Tak pojďme na to.
Nehledejte na tom žádnou složitost, stačí napsat email, jako předmět uveďte "Povídka" nebo "Poezie", "Obrázek", "Grafika"... prostě to o co se chcete podělit a zveřejnit to na této stránce, aby ostatní měli tu možnost okomentovat a ohodnotit Vaše dílo. Nadále na začátek mejlu přihoďte tyto informace;
Přezdívka - Vaše přezdívka, k tomu snad není co dodat, ne?
Kontakt - Když nebudete chtít, nezveřejníme jej. Stačí napsat do závorky "nezveřejňovat".
Blog - Pokud jej máte...
O mně - Klidně se rozepište, můžete napsat co se vám na Kuroshitsuji líbí, můžete psát klidně i o něčem jiném, charakterizujte se.
Možná si teď ťukáte na hlavu, k čemu jim asi bude něco o nás?! Ale věřte mi milí zlatí, je to pro Vaše dobro, jen a jen pro Vás. Každý přispěvatel dostane svůj vlastní "plácek" - článek, na kterém bude shrnutí jeho děl, aby bylo možné si najít povídky/obrázky/grafiku podle autora, protože a jelikož se většinou nechce nikomu prohrabávat všemi články aby našel další díla od svého oblíbeného autora či autorky (plně věřím, že svou tvorbou nebudeme přispívat jen my - adminky). Tak proto. Huh, doufám, že je to zatím pochopitelný - zkrátka a dobře každý přispěvatle bude mít článek, kde budou odkazy na veškerá jeho díla na této stránce a zároveň odkaz na jeho soukromý blog, kdyby se čtenáři nebo ti co si prohlížejí jeho obrázky, nebo stahují grafiku, chtěli pokochat.
Cajk, takže máte napsanýpředmět a vyplněné informace (dává logiku, že až nám budete - jestli budete, posílat další svoje dílo, tak to nemusíte psát od znova, bude stačit napsat přezdívka) a pak - že to neuhodnete? Ano, přihodíte vaši tvorbu. Povídky pokud možno přímo do textu emailu, protože některé adminky nemají word (nechápu jak bez něj můžou žít!), takže by jim to nešlo otevřít. Obrázky a grafiku jako přiložené soubory, nebo je nahrajte na http://img.janforman.com/ a hoďte do textu odkazy, kapiš to?
Tak, jdeme ještě blíž, protože někdo možná posílá svoji tvorbu někam prvně, nu, nejdříve k povídkám.
- Lidi, hlavně nezapomeňte napsat název! A perex - což je stručný výtah děje, který shrnete tak ve čtyřech větách, abyste navnadili čtenáře, ale zase neprozrazujte jak to skončí, to by snad nikdo neměl důvod si tu povídku/báseň přečíst. Pokud budete mít zájem, můžete přihodit i obrázek.
No, teď k obrázkům a grafickým výtvorům... Jasně, tady snad není co řešit. Klidně můžete každý svůj obrázek či výtvor pojmenovat, ale není to nutností.Klidně na něj hoďte svůj copyright, to nevadí, každému je jasné, že nechcete aby někdo vaše dílo zkopíroval.
Tak, to by mělo být všechno... vlastně ne, na něco jsem zapoměla - prakticky na to nejdůležitější! Náš email. Nuže, svoje výtvory nám posílejte na adresu
kuroshitsuji-fan@seznam.cz
Teď už je to snad vše, pevně v to doufám, pokud nebude něco jasné, stačí napsat komentář a ráda to objasním.
Ehm, nezlobte se, že článek je tak děsně neformální, chtěla jsem to pojmout trošku originálněji, takže mne prosím neukamenujte.
Grell
Žádné komentáře:
Okomentovat