pátek 11. března 2011

Grafika - Ciel a Undertaker

Jsem asi jediný admin, který ještě nepřidal svůj článek... Tu chybu hodlám napravit!! Tramtadadá! Cielovy schopnosti se projevily.



Toť prozatím vše. Pokud máte zájem o některý z těchto layů (o čemž tedy silně pochybuju), napište na již známý email kuroshitsuji-fan@seznam.cz.

Do předmětu napište něco typu "Pro Ciela"

Do textu emailu napište vaši adresu blogu a... to je vše. Malé upozornění, k layúm nejsou žádné avatary, oddělovače, nápisy do menu... prostě dostanete jenom to co vidíte. Snad to nevadí.

Pravidla:
  1. Jestli tento lay budete vydávat za svůj, svému démonovi o tom hodlám říci a on vás pak může zpráskati, jak sám uzná za vhodné.
  2. Stejně jako u všech layů na tomto blogu platí, že lay musí být na blogu minimálně měsíc (ono to dá práci to udělat)
  3. Není dovoleno si dess podle potřeby pozměniti, nutností je ho nechati tak jak je.
  4. Do odkazů uvedete autora laye (tedy kuroshitsuji-fan.blog) a jméno autora Laye (v tomto případě Ciel.
Toť vše. Všechny vás miluje Ciel

Žádné komentáře:

Okomentovat