sobota 26. března 2011

Layout - Kuroshitsuji


Zde najdete těžce okouzlující layout od adminky, která se tu prezentuje pod jménem Ciel. Jinak: Co pro lay platí:

  1. Jestli tento lay budete vydávat za svůj, svému démonovi o tom hodlám říci a on vás pak může zpráskati, jak sám uzná za vhodné.
  2. Stejně jako u všech layů na tomto blogu platí, že lay musí být na blogu minimálně měsíc (ono to dá práci to udělat)
  3. Není dovoleno si dess podle potřeby pozměniti, nutností je ho nechati tak jak je.
  4. Do odkazů uvedete autora laye (tedy kuroshitsuji-fan.blog) a jméno autora laye (v tomto případě Ciel).
PS: Jsem poněkud neaktivní, ale nebojte, brzy dorazí naše společné dílo s Grellem! Připravte se, bude to jízda!

Žádné komentáře:

Okomentovat