Zde najdete těžce okouzlující layout od adminky, která se tu prezentuje pod jménem Ciel. Jinak: Co pro lay platí:
- Jestli tento lay budete vydávat za svůj, svému démonovi o tom hodlám říci a on vás pak může zpráskati, jak sám uzná za vhodné.
- Stejně jako u všech layů na tomto blogu platí, že lay musí být na blogu minimálně měsíc (ono to dá práci to udělat)
- Není dovoleno si dess podle potřeby pozměniti, nutností je ho nechati tak jak je.
- Do odkazů uvedete autora laye (tedy kuroshitsuji-fan.blog) a jméno autora laye (v tomto případě Ciel).
PS: Jsem poněkud neaktivní, ale nebojte, brzy dorazí naše společné dílo s Grellem! Připravte se, bude to jízda!
Žádné komentáře:
Okomentovat