Proč jsem si vzpoměla právě na Knoxe? No, protože mi ještě nevisí na zdi a protože... nu, Kláša ví. Huhu, tak se opět můžete pokochat mým antiuměním.
Zlej scaner, zlej (ano, školní scaner)!!! Kde jsou vidět moje "krásný" stíny?! (Víte co nikdy nesmíte dělat? Říct Cassie ať stínuje... vždycky tím zkazí celej obrázek, i když se třeba zdá, že už víc zkazit nejde)... Nem fajn, až na fakt, že vypadá značně sjetě a není poznat, že je to Ronald, tak je to celkem dobrý. Hm, kvůli tomu jsem si koupila i pastelky, jsem borec!
Ano, detail. Aby jste viděli, že mně ty pastelky jsou na nic, páč beztak nemám nervy na vybarvování. Hm. Ale ve skutečnosti ty tahy pastelkama vidět nejsou, fakt. No, to je šumák, pokochali jste se a pobavili na účet jedné osoby, která se naivně domnívá, že její výtvory jsou vhodné i k něčemu jinému než na podpal, ještě jsou vhodné na vytapetování pokoje (když tam visí něco takového tak tam radši nikdo neleze).
Grell
Žádné komentáře:
Okomentovat