Kuroshitsuji-fan
neděle 13. března 2011
Kresba Ciela za mlada :D
Tohle je kresba podle jednoho obrázku v manze... Původně před nim byly ještě mříže, ale ty se mi tam nechtěly čmárat, takhle to vypadá mnohoznačněji :D
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat