neděle 13. března 2011

Kresba Ciela za mlada :D

Tohle je kresba podle jednoho obrázku v manze... Původně před nim byly ještě mříže, ale ty se mi tam nechtěly čmárat, takhle to vypadá mnohoznačněji :D

Žádné komentáře:

Okomentovat