pátek 18. března 2011

VelííQ

Informace:

Přezdívka: The VelííQ
Blog: the-veliiq.blog.cz
DA: veliiq.deviantart.com
Email: Veronika.Motlova@seznam.cz

O VelííQ:

No takže... VelííQ je střeštěná osoba co se blogu věnuje už asi pět let (toto letí :D). V červnu jí bude 13 let, takže je ve znamení blíženců... Má několik osobností, je náladová, vytlemená, šílená a někdy hyperaktivní a líná... :D Ráda kreslí, fotí, tancuje, píše, dělá grafiku, poslouchá hudbu a nejradši spinká. Momentálně se v kreslení věnuje hlavně cartoon stylu, ale kreslí i obyčejné věci. Anime... Jediný anime co se jí fakt líbí je samozřejmě Kuroshitsuji, protože Sebbík je naprosto k sežrání! :D Ne, vážně. Kuroshitsuji (vážně se to blbě píše) se jí líbí kvůli vtipnosti, akčnosti a tak dále. Všichni kdo to viděli vědí, co je na tom seriálu nejlepší. Nejoblíbenější postava je Sebastian... :P :)

Výtvory:


Žádné komentáře:

Okomentovat