Informace:
Přezdívka: The VelííQ
Blog: the-veliiq.blog.cz
DA: veliiq.deviantart.com
Email: Veronika.Motlova@seznam.cz
Blog: the-veliiq.blog.cz
DA: veliiq.deviantart.com
Email: Veronika.Motlova@seznam.cz
O VelííQ:
No takže... VelííQ je střeštěná osoba co se blogu věnuje už asi pět let (toto letí
). V červnu jí bude 13 let, takže je ve znamení blíženců... Má několik osobností, je náladová, vytlemená, šílená a někdy hyperaktivní a líná...
Ráda kreslí, fotí, tancuje, píše, dělá grafiku, poslouchá hudbu a nejradši spinká. Momentálně se v kreslení věnuje hlavně cartoon stylu, ale kreslí i obyčejné věci. Anime... Jediný anime co se jí fakt líbí je samozřejmě Kuroshitsuji, protože Sebbík je naprosto k sežrání!
Ne, vážně. Kuroshitsuji (vážně se to blbě píše) se jí líbí kvůli vtipnosti, akčnosti a tak dále. Všichni kdo to viděli vědí, co je na tom seriálu nejlepší. Nejoblíbenější postava je Sebastian... :P 
Žádné komentáře:
Okomentovat