čtvrtek 17. března 2011

Sebby+Ciel

Takže, další moje kresba. Opět je podle mangy v seriálu by jste tuhle scénu hledali marně. Momentálně je Ciel na dně, totálně vystresovaný a má astmatický záchvat (původně na obrázku slintal, ale to jsem taktně vynechala, abych mu nechala aspoň zbytek jeho důstojnosti) a Sebby ho uklidňuje. Tahle scéna je dost silná, naprosto plná emocí a prostě mě uchvátila. Tak jsem si to nakreslila :D

Žádné komentáře:

Okomentovat