Nedalo mi to, prostě nedalo. Musím to sem hodit, i přestože vím, že moje snaha je beztak zbytečná, protože a jelikož nikdo o takový lay nestojí. Hm, ale egoismus a naivita vládne světu a tajně doufám, že se někomu ten dess bude líbit, nu uvidím. Takže tramtadadá, naleznete jej ZDE. Kritizujte, hodnoťte, komenujte, jen s chutí do mé maličkosti. Huh.
Grell
Žádné komentáře:
Okomentovat