neděle 27. března 2011

Kuroshitsuji musical 1 (první půlka)

Nazdar, lidstvo, tak nějak mě napadlo, proč sem nedát oba dva muzikály? Ano, já vím, je to v japonštině a asi z toho nic moc mít nebude, ale překlady a děj jsou už na cestě. Koneckonců, nemůžete se zároveň dívat a číst překlady, to je nad lidské síly. Tady je první muzikál, zpracovaný metodou "pokus-omyl". Uvidíme, co řeknete.

Jen tak mimochodem, když video dohraje, jednoduše skočíte na další, což snad chápete.















Žádné komentáře:

Okomentovat